10 Ağustos 2010 Salı

Bazıları sıcak sever

Geçen yıl sıcaktan bunaldığımızda aşkımla birlikte kendimizi Manavgat Şelalesinde bulur,buz gibi suya ayaklarımızı sokar bir müddet sonra terlememiz durur epey serinlerdik.Ancak bu yıl değil Manavgat,Niegara şelaleleri bile kendimizi atsak zor serinleriz.Bu ne yapış yapış sıcaktır böyle.Ben ki sıcağı çok sever yaz hiç bitmesin derdim ama bu yıl pes ettim.Açıkçası ne gece uykusu kaldı ne de iş verimliliği.
En güzeli ise hafta sonu kaçamaklarım.Evime bir saat uzaklıkta olmasına rağmen Lara Beach'te deniz keyfime devam ediyorum.Konyaaltı sahili o kadar kalabalık oluyor ki hiç gidesim gelmiyor.
Benim tercihim işte burası :)
Hem Fenerli !
Hem sakin.
Hem de güler yüzlü :)
Hafta içinde ise bir yandan ramazan şenliği hazırlıyor bir yanda da daha önce bahsettiğim müzayede ve sergi projem için hazırlanıyorum.Sokak hayvanları için hayata geçireceğimiz projemiz için çalışırken ne sıcak ne nem nede başka bir bahane hızımızı kesmiyor.Bu güzel enerji ile ortaya çıkan bazı resimleri sizinle paylaşmak istiyorum
İpek tuval üzerine çalışmalar muhteşem görünüyor. Ressamımız Berna Hanım'ın bahçe duvarını süsleyen bu çalışmasına ise bayıldım.
Resim atölyesindeki yavru kediler.Hepsini ayrı ayrı mıncırdım.
Şimdilik benden bu kadar herkese sıhhatli ve gürbüz günler dilerim :)

3 yorum:

sophie'nin dünyası dedi ki...

antalya'da deniz suyu sıcaklığıyla dışardaki sıcaklık aynıymış, böyle olunca denize girip serinlemek hayal oluyor.
zaten nemi bitirir adamı, sıcak da cabası.

Asortik Krep dedi ki...

Sergi zamanı haberimiz olsun,biz gelemesekte duyurulmasına yardımcı oluruz,antalyadaki dostlar davete icabet ederler..

Yurdanur dedi ki...

Çok teşekkürler ilginiz için.Bloğumdan da duyurucam sergimizi..
Sevgiler,