10 Temmuz 2010 Cumartesi

Mucizeler Haftası

Bu hafta,ruhumu olgunlaştırıp beni bir adım daha ileri götüren deneyimlerin,olumlu ve güzel düşünmenin gücünün ispatını gördüğüm anların,sevdiğimin ellerini daha bir sıkı tutarak mucizelerin gerçek olduğuna şahit olduğum durumları yaşadım."Sır" denen şeyin ne olduğunu keşfettim sanki..

Bu deneyimler çok özel olduğu için bu konudan fazla bahsetmek istemiyorum.Gelelim yeni neler yaptığıma yada neler gördüğüme.Şu günlerde üzerinde çalıştığım resim sergisi projesi beni epey heyecanlandırıyor.Serginin açılışında yapılacak açık arttırma da elde edilen gelirin büyük bir kısmı sokak hayvanlarının tedavisi ve hayvan barınağının iyileştirilmesi için kullanılacak.Resim sergisini Antalya'nın en başarılı ressamlardan Berna Özbakır ile birlikte hazırlıyoruz.Ressamımızın diğer eserlerini buradan görebilirsiniz.Davetiyelerimizde yine Berna Hanım'ın elinden çıkma birer tablo şeklinde hazırlandı.
Geçen gün ressamımızın atölyesine gittiğimde,atölyenin önündeki rögar kapaklarını nazar boncuğu şeklinde boyadığını görüp açıkçası hayran kaldım. Daha sonra bu sevimli şeyler beni karşıladı. Peki ya bu güzel deniz taşlarına ne demeli ? Atölyeden çıktığımda ise sol elimde işte bu güzel ve özgün desen vardı :)
Bu haftada böyle geçti işte.
Çok yorgunum ama huzurluyum.
Herkese çok güzel bir hafta sonu diliyorum.

3 yorum:

dicle kıyısında masal kentim dedi ki...

ben buu kediyiii yer bitiririmmm oyy ne şekerr:))))

Ismet Ersoy dedi ki...

sanatın bulaştığı her şeyi seviyorum... sanatçı doğmayı başaramadım ama sanatın güzelliklerini görme şansım oldu...başarılı bir sergi dilerim..

dicle kıyısında masal kentim dedi ki...

yurdanır benim mail adresime adres yollarsan yarın hemen yollayacağım. sevgiler.
hem kitap kardeşi oluruss